Webmaster

Adsense Alternatifleri : Onay Alamayanlar için Reklam Firmaları

Adsense Alternatifleri

Hepimiz Google’ın güvenilir ve kaliteli reklam firması AdSense’yi biliyoruz. AdSense , sadece kaliteli siteleri onaylaması sebebiyle site sahipleri tarafından çok ilgi görüyor. 2 aşamadan oluşan AdSense onayında , gerek ilkinden onay alıp ikincisinden alamayanlar , gerek ikisinden de onay alanlar veya hiçbirinden onay alamayanlar bulunuyor. Bazıları iki onayı hemen alsalar da bazıları haftalarca , yıllarca uğraşabiliyor. Bende ‘Adsense Alternatifi Reklam Firmaları‘ konulu bu makalemde AdSense’den onay alamayanlar için alternatif reklam firmalarını sıralayacağım.

Adsense Alternatifleri

 

Wordego

adsense alternatifleri _Wordego

Tık başına ücret veren bir reklam firması. İnternetten araştırdıklarıma dayanarak güzel ve tercih edilen bir firma diyebilirim. Adsense kadar zor bir onay aşaması yok ancak önlerine gelen her siteyi de almıyorlar. O nedenle yerli girişim olan Wordego güzel Adsense alternatiflerinden birisi. 100 tl olunca ödeme talep etme hakkına sahipsiniz.

Wordego sitesine gitmek için tıklayın.

AdHood

adsense alternatifleri_adhood

Yine Adsense alternatifleri arasında yer alan AdHood güzel bir alternatiftir. Tık başına ücret verdiğini biliyorum ancak gösterim ücreti konusunda net bir bilgim yok. Araştırmalarım sonucunda ödemeleri geciktirdiğini ancak ödemeleri yaptığı sonucuna ulaştım. Sitenize AdHood reklamlarını ekleyerek tık başı para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ödeme alt limiti hakkında da bir bilgim yok ama yine 50-100 $ veya Tl arasıdır diye düşünüyorum.

Not : Bazı kaynaklarda kesinlikle ödeme yapmıyor gibi cümleler mevcut lütfen başvurmadan önce detaylıca araştırın. Ödeme yapılmaması durumunda mağdur olabilirsiniz.


AdHood sitesine gitmek için tıklayın.

AdMatic

adsense alternatifleri _admatic

Yüksek hitli sitelerin kaçırmaması gereken bir Adsense alternatifi. Daha doğrusu alternatif demek doğru olmaz çünkü bildiğim kadarıyla Admatic Adsense ile birlikte kullanılabiliyor. 1000 gösterim tarzı fiyat biçen AdMatic’de belirli bir limite ulaştıktan sonra ödemenizi alabiliyorsunuz. Ülkemizin en büyük teknoloji sitelerinden WebTekno , AdMatic kullanıyor.  Bence AdSense ile birlikte kullanılabilmesi AdMatic’in en iyi yanlarından birisi.

İlginizi Çekebilir :  Yeni Blog Açanlara Altın Niteliğinde Tavsiyeler

AdMatic sitesine gitmek için tıklayın.

 Editörün Seçimi:  Filezilla Kullanımı başlıklı makalemi okuyarak popüler ftp programı Filezilla’nın kullanımını kolayca öğrenebilirsiniz, sitenizin yönetimi için şarttır.

  Umarım bu adsense alternatifleri işinizi görecek ve size yetecek alternatiflerdir, sizinde adsense alternatifleri konusunda bildiğiniz firmalar varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. Bir önceki makalem ‘Makale Yazarak Para Kazanma‘ makalesi , ‘Para Kazanalım‘ serisinin ilk makalesidir ve makale yazarak nasıl para kazanılacağı anlatılmaktadır.

adsense alternatifleri 2017
adsense alternatifleri 2015
adsense alternatifleri 2014
adsense alternatifleri 2016
adsense türk alternatifleri
en iyi adsense alternatifleri
adsense alternatifleri
adsense alternatifi reklam siteleri
adsense alternatifler
google adsense alternatifleri
adsense alternatifi reklam
[Toplam Oy Sayısı: 9 Ortalama Puan: 3.1]