Para Kazanalım

Blog ile İnternetten Para Kazanma

blogparakazanma

  Selam arkadaşlar, bildiğiniz gibi ‘Para Kazanalım’ adlı bir blog serim var ve bu blog serisini elimden geldiğince devam ettirmeye çalışıyorum. Ancak bazı arkadaşlar tek tek makale yerine genel bir makale istiyorlardır internetten para kazanma konusu için, bende bu makalede elimden geldiğince, hiç madde vermeyerek düz yazı şeklinde nasıl internetten para kazanabileceğinizi anlatacağım. Daha çok bu makalede yazı başlığından da anlayabileceğiniz üzre ‘blog ile para kazanma’ konusuna değineceğim ve faydalı linklemeler yapacağım, keyifli okumalar.

  Öncelikle eğer blogtan para kazanmak istiyorsanız öncelikli husus yaratıcı olmak ve kaliteli içerikler üretmek, bu işi severek yapmak. Siz eğer bir blog kurup bu blogta sadece para kazanmaya dayalı etten püften makaleler yayınlarsanız ziyaretçilerinize hiç faydanız olmaz, öncelikli bu maddeyi bir kavrayalım. Eğer bir blogunuz  varsa kaliteli ve faydalı içerikler üretin, içeriklerinizi resimlerle süsleyin, gerisi gelecektir.

  ‘Eee bu kadar mı ? Sadece kaliteli içerik yazarak para nereden gelecek ?‘ diye kafanızda sorular oluşmuş olabilir. Eğer siz blogunuzda yeteri kadar faydalı makaleler paylaşıyor, ziyaretçilerinize faydalı içerik sağlıyorsanız ihtiyacınız olan şey reklamdır. Evet, sitenize reklam ekleyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için internette çeşitli reklam firmaları mevcut. Wordego, Admatic, AdHood vb. reklam firmalarını tercih edebilirsiniz. Ancak şuan internet ortamında en çok tercih edilen ve en kaliteli reklam firması Google’ın AdSense reklam firmasıdır. Onay almak o kadar kolay değildir, ortada kaliteli içerik ve güzel bir sunum gerektirir, zaman ister. 


adsense

Blog ile İnternetten Para Kazanma – Adsense

  Adsense ile ilgili faydalı makalelere ‘Adsense‘ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Reklam ajansımıza da belirledikten sonra bundan sonraki işiniz Adsense onayı almak olsun. Onay almak için çok uğraşın, faydalı makaleler okuyun. Google’dan ‘adsense ile para kazanma‘ aramasını yaparak ilgili makale, video veya materyallere ulaşabilirsiniz. Adsense onayı aldıktan sonra potansiyel ziyaretçilerinizi arttırma yolunda ilerleyerek Adsense gelirinizi arttırabilirsiniz, böylelikle blogunuzdan kaliteli bir reklam firması ile para kazanabilirsiniz. Blogtan para kazanma konusunda tanıtım yazıları gibi daha pek çok yol var, onlara da ilerleyen makalelerde değinmeyi düşünüyorum.

İlginizi Çekebilir :  Para Kazanalım #4 : Link Kısaltarak Para Kazanma

  Evet diyelim ki AdSense onayınızı aldınız. Geriye güzel bir reklam yerleşimi kalıyor. Eğer WordPress alt yapılı bir web siteniz varsaWordPress Adsense Eklentileri‘ linkine tıklayarak, WordPress için en uygun AdSense eklentilerine ulaşabilirsiniz, şimdilik benden bu kadar.  Hepinize bol kazançlı ve hayırlı günler dilerim.

  Tanıtım amacı içermektedir.

 

[Toplam Oy Sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]