Oynadigim Online Oyunlar
Blog ve Kişisel

Oynadığım Online Oyunlar

Hepinize merhabalar. Yaklaşık 1 hafta önce sizlere paylaşımlarıma tekrar aktif olarak başlayacağımı söylemiştim. Ardından da günlük içerik girişi yapmaya devam ettim ama kişisel makaleleri biraz aksattığımı düşündüğüm için bu yazıyı yazma gereksinimi duyuyorum. Bundan sonra haftada 1 veya 2 kişisel makale de atacağım. Bu kişisel makalemin konusu ise ‘Oynadığım Online Oyunlar’ olacak. Fazla oynadığım online oyun yok ama yinede yazma gereksinimi hissettim.

Oynadığım Online Oyunlar

League of Legends

Her ne kadar her oyunda deli gibi sinir olsam da ne yazık ki hoşuma giden bir oyun. Ne yazık ki diyorum çünkü çıldırmamak elde değil, oynadığım elo çok da düşük bir elo değil ama yinede çıldırmalık oyuncular geliyor, bazen bende çıldırılacak hareketler yapmıyor değilim. Sezon 6’da ana koridorum destekti ve her dereceli oyunda destek rolüne gidiyordum, fena da değildim, en azından bir yükseliş yaşamıştım. Şimdi yani sezon 7’de ki ana koridordumu adc olarak değiştirdim ve normal oyunlarda pratik yapıyorum. Birkaç support oynayan arkadaşımla skype’lı pre girerek uyum içinde olmaya çalışıyoruz. Favori karakterlerim Braum, Alistar Vayne vs. diye sayabilirim.

Counter Strike : Global Offensive

Açıkçası LoL kadar oynamıyorum ancak yinede canım sıkılınca ara ara giriyorum. Zaten oyunu alalı da 2 ay anca olacak, daha çok LoL’e odaklandığımdan dolayı almayı düşünmemiştim, ama aldım ve hoşuma da gitti açıkçası. Oynayan herkes gibi benim de favori mapim DUST 2 diyebilirim, daha bi’ biliyorum sanki diğer haritalara göre.

Açıkçası site işlerine merak salmadan önce daha fazla oyun oynuyordum ama şimdi siteyle ilgilenmeme rağmen bu oyunlara da uğruyorum ara ara. Ancak oyun bağımlısı denilecek düzeyde de oynamıyorum. ‘Oynadığım Online Oyunlar‘ başlıklı makalemde benden bu kadar arkadaşlar, hepinize iyi günler diliyorum.

İlginizi Çekebilir :  Yeniden Başlıyoruz !
[Toplam Oy Sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]