Webmaster

En Ucuz Kampanyalı .net Sağlayan Firmalar

En ucuz .net _ kapak

Selamlar , sosyal medyada ve hosting sitelerinde gördüğünüz gibi 11-13 ekim tarihlerinde .net alan adı su gibi bir fiyata gidiyor , standart fiyatı 20’li civarlarda olan bu alan adı bu tarihler arasında çoğu kaliteli firmada 3 tl civarına satılıyor. Ancak çoğumuzun kafasında soru işareti  olabiliyor , hangi firmaya güveneyim , en ucuz ve kaliteli nereden alabilirim gibisinden gibi soru işaretleri başımızı ağrıtabiliyor. Bende sizlere ufak yardımcı olmak amaçlı ‘En Ucuz Kampanyalı .net Sağlayan Firmalar‘ başlıklı bu makalemi kaleme almaya karar verdim , iyi okumalar.

.net logo

.net logo

En Ucuz Kampanyalı .net Sağlayan Firmalar

 

1 ) Alastry

alastry

Resim, Alastyr firmasına aittir.

Yılların firması , Alastyr zaten neredeyse her sene bu kampanyayı yapan bir firma. Güven konusunda hiçbir probleminiz olmasın gönül rahatlığıyla Alastyr’dan .net uzantılı alan adınızı 1$’a kaydedebilirsiniz. Doların da 3 lira civarı olduğunu göz önünde bulundurursak 3 lira civarı bir fiyata .net uzantılı alan adınızı alabilirsiniz. Bu kampanyadan ayrı olarak Alastyr ücretsiz SSL sertifikası kampanyası da başlatmış durumda. Ayrıca Alastyr’da barınan hostinginizi yenilemek için %20 yenileme indirimi de mevcut.


2 ) Veridyen

veridyen_logo

veridyen.com logo

Kendi kullandığım bir firmadır , sitemin hostingini barındırıyorum. Gerçekten çok kaliteli bir firmadır diyebilirim , destekleri vs. gayet ilgili bir firma. Veridyen’de .net uzantılı alan adınızı 3 Tl’ye alabilirsiniz , dediğim gibi kendim de kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca hosting fiyatları da çok uygundur , .net kampanyasından ayrı olarak Veridyen’den alacağınız veya Veridyen’de barınan hostinginiz için yine Alastry’da olduğu gibi ücretsiz SSL hizmeti de mevcut. Kurulumlarını ticket attığınızda kendileri yapıyorlar. Ayrıca yıllık alımlarda 2 ay hediye olarak devam eden ayrı bir kampanyaları da mevcut.

3) Hostazor

hostazor

Resim , Hostazor firmasına aittir.

Açık söylemek gerekirse kullanmadığım ancak sahibini bildiğim bir firma , her ne kadar bazı forumlarında hakkında kötü yorumlar da olsa açıkçası ben fiyatlarını çok uygun buluyorum. Şuanda yaptıkları kampanya da en iyi kampanyalardan biri. Yıllık olarak .net uzantılı alan adı + 3 ay ücretsiz Reseller Hosting paketini 4 Tl’ye alabiliyorsunuz. Güven konusunda kullanmadığımdan dolayı net bir şey söylemem doğru olmaz ancak sahibini bildiğimden dolayı olumsuz yorum yapmak pek doğru gelmiyor , benim kendim güvendiğim bir firmadır kendileri , ancak illa içimde şüphe var diyorsanız araştırın.

İlginizi Çekebilir :  SSL Sertifikası Kullanmanın Yararları

Bu verdiğim firmalardan hem .net alan adınızı uygun fiyata kayıt edebilir , hem de yanındaki kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sizin de bildiğiniz ve kaliteli bir firma varsa yorum kısmına bekliyorum sizleri , bugünlük benden bu kadar , hepinize iyi günler diliyorum.

Bir önceki makalem ‘Yazacak Makale Konusu Bulma Taktikleri‘ makalesinde , aklına makale konusu gelmeyen arkadaşlar için altın niteliğinde püf noktalar verdim. Bakmanızda fayda var.

[Toplam Oy Sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]