Hakkımda

hakkimda
Selamlar , adım Hayri Kırşan. Blog yazmayı ve site işlerini sevdiğimden ve ilgi duyduğumdan dolayı hkirsan.com linkli sitemi açtım. Her ne kadar hayrikirsan.com alan adı boşta da olsa bu alan adı bana kısa ve öz gibi geldi , bende bu nedenle bu alan adını alıp blog yazmaya başladım. Bahsettiğim üzre site işlerine büyük bir ilgim var , bu blogta da ağırlıklı olarak site gelişimlerinden , taktiklerden ve püf noktalardan bahsedilen özgün makaleleri bulabilirsiniz.

hkirsan_hakkimda

Blogunda Hangi Tarz Şeyler Paylaşacaksın ?

Blogumda sloganımdan da anlayabileceğiniz üzre ağırlıklı olarak Webmaster ve İnternet kategorilerine ağırlık vermeye gayret göstereceğim. “Webmaster” kategorisinde site gelişimi için püf noktalardan vb. konulardan bahsedecek , “İnternet” kategorisinde ise İnternette güncel olarak ne olup ne bitiyor onlardan bahsedeceğim. Blogumda “Teknoloji” , “Oyun” ve “Hayattan” kategorilerine de yer vereceğim. “Teknoloji” kategorisinde güncel teknoloji haberleri ve teknolojiye dair çoğu şeyden, “Oyun” kategorisinde yeni çıkacak oyunlar hakkında bilgilerden ve oynamakta olduğum oyunlardan püf noktalardan , “Hayattan” kategorisinde ise hayata dair her şeyden (Sağlıklı yaşam , pratik bilgiler vb.) bahsedeceğim.

Blogunun Alt Yapısı Nedir ?

hkirsan_hakkimda_wordpress
Blog altyapısı olarak WordPress altyapısını tercih etmekteyim. Çünkü çok pratik kullanımı , bol eklenti ve tema seçeneği ile alanında en iyi platformlardan birisi diye düşünüyorum.

Aklında Kalan …

Aklında kalan herhangi bir şey olursa bana iletişim sayfasından ulaşıp sorabilirsin.