Tanıtım

Kadınlar Kadın Sitelerinde Ne Bulmak İster ?

Kadınlar Kadın Sitelerinde Ne Arar

Kadın siteleri ya da blogları, belli başlı konularda deneyimli olan kadınlar tarafından açılan yahut tamamen hobi amaçlı bazı kadınlar tarafından açılan sitelerdir. İçerisinde türlü türlü bilgiyi görebileceğimiz kadın siteleri kadınların belli başlı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Peki bu ihtiyaçlar nelerdir ? Bu yazımızı aklında kadın sitesi kurma fikri olanlar da okursa sitelerinde daha da başarılı olur diye tahmin ediyorum. Çünkü kitlenizin neye ihtiyaç duyduğunu bilmiyorsanız o projenin başarılı olma ihtimali çok azdır.

Kadınlar Kadın Sitelerinde Ne Bulmak İster ?

İnternet üzerinde birçok kadın sitesi bulunmaktadır. Ancak kadınlar sadece birkaçında takılmaktadır. Bunun başlıca sebebi bu sitelerin kadınların aradığını bulmasını sağlamalarıdır. Evet bildiğiniz gibi kadın bakımı çok zor bir iştir, cilt bakımından makyajına, makyajından saçına, saçından elbisesine, elbiseden aksesuarına, aksesuardan en ufak şeyin rengine kadar birçok konuyu kapsamaktadır kadın bakımı. 

Her kadın da bu konularda çok deneyimli olmadığı ve bu konular da önemli konular olduğu için kadınlar destek almak ister, ve bu desteği de kadın sitesinde bulmayı. O nedenle bir kadın sitesinin ilk amacı kadınlara bu tarz konularda bilgi vermek olmalıdır. Yukarıda verdiğimiz konularda tam donanımlı bir site olursanız kadınlar sitenizin peşini bırakmayacaktır buna emin olabilirsiniz.


Kadın Sitelerinde Doğru Bilginin Önemi

Doğru Bilgi

Bir kadın sitesi sahibisiniz ve misal sivilce konusunda bazı tavsiyelerde bulundunuz diyelim, şunu yapın bunu yapın gibisinden. Bir ziyaretçiniz de aldı bunları uyguladı ve verdiğiniz tavsiyeler işe yaramadı, onda ters tepti ve sivilceleri daha da arttı. O zaman o kadının düşündüğü şey sitenizin yanlış bilgilere yer verdiği ve bunun kendi cildinde bozulmaya yol açtığıdır. Birçok yorum atacak, sizinle iletişime geçecek ve bu bilgilerin yanlış olduğu konusunda ısrar edecektir.

İlginizi Çekebilir :  İngilizce Konuşmak Artık Çok Kolay !

O nedenle… Eğer önemli bir konuda ki kadın konuları önemli bir konudur, bilgi veriyorsanız bunun kesinlikle doktor tavsiyesi olmadığını ve uygulanması sonucunda herhangi bir mesuliyet kabul etmediğinizi belirtmelisiniz.

Kadın Sitelerinde Paylaşılabilecek Konular

  • Cilt Bakımı
  • Saç Modelleri
  • Elbiseler
  • Makyaj
  • Moda
  • Aksesuarlar
  • Diğer konular (adet vb. özel konular)

Eğer bir kadın sitesi sahibi iseniz bu uyarılara mutlaka kulak vermeniz ve kitlenize değer katmanız sitenizin gelişimi konusunda size fayda sağlayacaktır.

Kadın Sitesi : https://www.qkadin.com

[Toplam Oy Sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]