Üye Olduğum Webmaster Forumları
Kişisel

Üye Olduğum Webmaster Forumları

Bu güne kişisel bir makale ile devam etmek istiyorum. Aslında sizlere blogumda tüm yaşantımdan bahsetmek, ne yapıp ettiğimden bahsetmek isterdim ama çok kategori dışına çıkacağımızdan sadece ara ara kişisel paylaşımlar yapabiliyorum. ‘Üye Olduğum Webmaster Forumları’ başlıklı bu makalemde de üye olmakta bulunduğum webmaster forumlarını sıralayacağım, keyifli okumalar.

Üye Olduğum Webmaster Forumları

 

R10

R10

r10.net logo

En büyük webmaster forumlarından biri olan r10’da üyeliğim bulunuyor. Forumda rast gelirseniz @hayrikirsan kullanıcı adıyla R10’dayım. Pm atarak bana ulaşabilirsiniz, sohbet ederiz konuşuruz.

WmAracı

wmaraci

WmAracı_logo

Başka bir kaliteli webmaster forumu WmAracı’nda da üyeliğim mevcut. WmAracı’ndan da bana @HKırşan kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz.

Webmaster Sitesi

webmastersitesi

Webmastersitesi_logo

Eski bir webmaster forumu olan ve eski aktifliğini kaybeden Webmaster Sitesi forumunda da üyeliğim bulunuyor. Ancak bunda kullanıcı adımı vermeyeceğim çünkü forumu aktif olarak kullanmıyorum.

Ara ara blogumda böyle kişisel paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. Webmaster blogu tarzında yazılara erişmek istiyorsanız linke tıklayıp webmaster kategorisine gidebilirsiniz. Hepinize iyi ve keyifli günler diliyorum.

  Bir önceki makalem ‘Reddit.com Nedir ? Tüm Detaylarıyla Reddit‘ makalesinde, sosyal imleme, yazıların hızlı indexi için büyük fayda sağlayan Reddit’den detaylıca bahsettim.

[Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 4]
İlginizi Çekebilir :  Yazacak Makale Konusu Bulma Taktikleri