Para Kazanalım

Para Kazanalım #2 : Para Bozarak Para Kazanma

para-bozarak-para-kazanma

  Hepinize selamlar , bugünkü makaleme ‘Para Kazanalım’ serimin 2. makalesi ile devam etmek istiyorum. Hatırlarsanız bu serinin ilk makalesinde makale yazarak para kazanma konusundan bahsetmiştim. Serinin ilgi duyacağını düşünerek serime devam etmek istedim ve ‘Para Kazanalım’ serimin 2. makalesi olan ‘Para Bozarak Para Kazanma‘ makalesini iyi okumalar dilerim.

Para Bozarak Para Kazanma Nasıl Olur ?

  Hemen nasıl para kazanacağınızdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle internetten para kazananlar ödeme yöntemi almak için farklı yerler kullanıyor. Kimi banka kullanıyor , kimi İninal kullanıyor , kimi EnPara , kimi Skrill vb. ödeme alma sistemlerini kullanıyorlar. Ancak bu kişilerin bazen paralarının bozulması gerekiyor , nasıl yani ? diyecek olursanız hemen açıklayayım. Örneğin sizde sadece İninal kart var ve ödeme alırken onu kullanıyorsunuz , bir yere ödeme yapmanız gerekli ve satıcı da EnPara ile ödeme alıyor. O zaman sizde para bozduran birine giderek komisyon ile paranızı bozduruyorsunuz ve parayı bozan kişi dilediğiniz miktarı dilediğiniz EnPara hesabına atıyor , sizde onun İninal kartına komisyon ile atıyorsunuz. Para bozarak para kazanma sistemi komisyona dayanıyor.


  Sadece para kazanma için düşünmeyin , bir yere ödeme yapma işi gelebilir , faturaları ödeme işi gelebilir. Bunun gibi her işlem için para bozarak para kazanabilirsiniz. Hatta kontör yüklemeleri yaparak bile para kazanabiliyorsunuz. Komisyondan işi topluya vurduğunuzda fena para etmiyor açıkçası.

parabozarakparakazanma_kredikartı

  Ancak bu kadar para kazanabilmek için çoğu ödeme sisteminde ve bankada hesabınız olması gerekli , ve bu hesaplarınızın içindede para gerekiyor. Bu işe başlayın , zamanla hesaplarınızı genişleterek büyürsünüz. Eğer çok karışık anlattıysam kısa keseyim , bir ödeme sisteminden diğer ödeme sistemine para aktarıyorsunuz ve bunun için ekstra para alıyorsunuz. Tekrar örnek vermek gerekirse Skrill’deki bir bakiyeyi İninal’e aktarma işi geldi diyelim. Siz müşterinizin İninal hesabına parasını atıyorsunuz , oda sizin Skrill hesabınıza komisyonu ile atıyor , böylece fazladan para kazanıyorsunuz. 

İlginizi Çekebilir :  Para Kazanalım #4 : Link Kısaltarak Para Kazanma

  Umarım işinize yarar ve detaylı anlatabilmişimdir , sorularınız varsa yorum kısmına yazarak çekinmeden sorun lütfen , hepinize iyi günler dilerim.

  Bir önceki makalem ‘WordPress Hız ve Optimizasyon Eklentileri‘ makalesinde , WordPress hızlandırma için birkaç eklentiden bahsettim , bakmanızda yarar var.

[Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1]