Para Kazanalım

Para Kazanalım #4 : Link Kısaltarak Para Kazanma

link-kisaltarak-para-kazanma

  Hepinize selamlar, para kazanalım adlı makale serimin yeni bir makalesi ile karşınızdayım. Domain satarak para kazanma, makale satarak para kazanma, para bozarak para kazanma makalelerini  bu serimde detaylı bir şekilde anlatarak yayınlamıştım. Şimdi ise sıra 4. makalemize geldi, para kazanalım serimin bu yeni makalesinde ise ‘Link Kısaltarak Para Kazanma‘ üzerinde duracağız, hepinize iyi okumalar ve bol kazançlar dilerim.

Link Kısaltarak Para Kazanma Nasıl Olur ?

  Aslında uğraşırsanız ve çevreniz varsa en rahat para kazanabileceğiniz yollardan bir tanesi diyebilirim bu yol için. Link kısaltarak para kazanma üzerine kurulan birçok site mevcuttur. Örnek vermek gerekirse link.tl bunlardan biridir ve çoğu kişi bu siteleri kullanmaktadır. Linkinizi kısaltıyorsunuz, tabii bunun için ilgi çekici bir linke sahip olmanız gerekli. Örneğin elinizde ufo görüntülerinin olduğu bir link var, onu kısaltıyorsunuz ve daha sonra sistem size kısaltılmış yeni bir link veriyor. Yeni linke girdiğinizde ise 5 saniye reklamı bekliyorsunuz, reklamı geç butonuna basınca sizi ana linke yönlendiriyor.

  İşte 1000 kişi veya sistemin sayım sistemine göre değişen bu rakama göre ücret alıyorsunuz. 1000 tıklamaya 3 TL/Dolar gibi. Tabii bu verdiğim rakam tamamen sistemden sisteme değişebilir. Sizinde ilgi çekici linkleriniz varsa kısaltıp ilgili kitleye yönlendirerek para kazanabilirsiniz.


Link Kısaltıp Para Kazanabileceğiniz Siteler

bc-vc-link-kisaltarak-para-kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link.tl

Bc.vc

  Ülkemizde En çok kullanılan link kısaltarak para kazanma siteleri bunlardır. Daha piyasada bir sürü mevcut ancak birçok insan bunları tercih ediyor.

  Eğer bir Youtube kanalınız varsa, (Bkz: Youtube Abone ve İzlenme Sayısı Arttırma) bir şeyi tanıtıp altına da link verebilirsiniz. Böylelikle birçok kişi o linke tıklar. Sitenizde bulunan linkleri de böyle yapabilirsiniz ancak çok abartmanız durumunda sitenizin itibarı düşecektir.

İlginizi Çekebilir :  Para Kazanalım #3 : Domain Satarak Para Kazanma

  Umarım makale hoşunuza gitmiştir, bir sonraki para kazanalım makalesinde görüşmek üzere hoşçakalın.

[Toplam Oy Sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]