Tanıtım

Seo E Ticaret Dijital Pazarlamaya Dair Blog

Seo E Ticaret Dijital Pazarlama Blogu

Site Ne İçermektedir?

Sitede 6 adet kategori bulunmaktadır. Bunlar seo, e-ticaret, dijital pazarlama, sosyal medya, wordpress ve teknoloji kategorileridir. Bu kategorilerde ise birbirinden zengin makaleler bulunmaktadır. En çok teknoloji alanında makale bulunmaktadır. İçerik genel olarak makale üzerine kuruludur. Sitenin popüler yazılar adında veya son yazılan yazılar adında işlev kutucuğu bulunur.

 Sitenin Kullanıcılara Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Site kullanıcılarının bilgi sahibi olmasını istiyor. 6 farklı kategoride hizmet verdiği için zengin içeriklerle desteklemektedir. Dijital pazarlama veya teknoloji gibi kategorilerde makale sayıları tatmin edici noktadadır. Buda ziyaretçilerin bu konuda daha fazla bilgi sahibi olması demektir. Seo kategorisi altında seo makale nasıl yazılır? Veya Google için seo yapılır mı? gibi kullanıcılara kolaylık sağlayacak makaleler bulunur. E ticaret kategorisi altında ise reklamlar konusundan veya stratejiler konusundan bahsedilir. Dijital pazarlama kategorisi altında ise bu konuya ait yöntemlerden bahsedilir.


Sosyal medya kategorisi altında ise bildiğiniz üzere sosyal medya birçok platformdan oluşuyor. Bu platformlar ile ilgili seo veya daha değişik konular içermektedir. WordPress kategorisi altında ziyaretçilere güvenlik veya WordPress üzerinden E-ticaret gibi konulardan bahsedilmiştir. Teknoloji kategorisi bu alanda en fazla makaleye sahip kategoridir. En fazla bilgi sahibi olabileceğiniz kategori burasıdır. İçerisinde teknoloji ile alakalı her makaleden bahsedilir. Böylelikle kategorilerin bunun gibi konuların üstünde durduğunu öğrenmiş oldunuz. Bu kategorilerin işinizi kolaylaştırması bir yana sitede popüler yazılar gibi kutucukların bulunması ziyaretçilerin işini kolaylaştırıyor. Sitede öne çıkan etiketler sayesinde ziyaretçilerin siteyi bulması kolaylaşıyor.

 Site Hakkında

Site genel olarak etkileyici bir temaya sahiptir. İçerisinde bulundurduğu işimize yarayan bilgiler sayesinde cazip bir site olmayı başarmıştır. Sitenin sahibi Hüseyin Onur, siteyi güzel bir şekilde dizayn etmiştir. Sitenin gerek Facebook veya Google gibi alanlarda aktif olduğunu görüyoruz.

İlginizi Çekebilir :  Kodak Döküman Tarayıcıların Özellikleri

 Sitenin Diğer Bilgi Verici Sitelerinden Farkları Nelerdir?

-Sitenin popüler yazılar hakkında ziyaretçilerin işini kolaylaştıracak kutucukların olması,

-Tamamen teknoloji, sosyal medya veya seo gibi kategoriler altında olması,

-İçerik bakımından her gün daha fazla zenginleşmesi,

-Sitenin arayüzü kolay ve anlaşılabilir olmasıdır.

 

[Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5]