Tanıtım

Tema İhtiyaçlarınız İçin : Template Monster

templatemonster_ile_tema_ihtiyaçlarınızı_giderin

Bir site için olmazsa olmazlardan biridir temalar ve sitenin göze hoş gelmesinde yaklaşık %90 payı vardır. Bugün, Joomla, WordPress ve daha bundan çok fazla özel yazılım için birçok kişi ve kurum tarafından özel temalar üretilmekte. Kişisel blog olsun, anket sitesi olsun, e ticaret sitesi olsun, bu ve daha onlarca kategoride siteye sahip site sahipleri siteleri ve altyapılarına uygun temalar aramaktadır. Bu yazımda sizlere adını belki duymuş olduğunuz, sitelerinizin tema ihtiyacınızı giderecek bir site olan Template Monster‘dan bahsedeceğim.

Template Monster ile Tema İhtiyaçlarınızı Giderin

Adından da anlayacağınız üzre Template Monster tema ile ilgili çoğu şeyin satıldığı bir site. Template Monster’da özel CMS sistemleri için (WordPress, Joomla, Drupal, Moto CMS 3 vb.), Flash ve HTML web siteleri için binlerce tema bulunmaktadır. Template Monster, adının hakkını vererek tema hakkında bize her şeyi sunmakta. Buna da örnek verecek olursam site açılış şablonları, Facebook şablonları, PSD şablonları, yönetici şablonları, haber bülteni şablonları gibi pek çok kategori altında inceleme imkanına sahibiz. Template Monster’da html’nin en çok tercih edilen sürümlerinden biri olan HTML 5 şablonları da bulunmakta.


Sadece şablon ve tema mı diye soracak olabilirsiniz, hayır değil. Template Monster’da ‘Eklentiler’ sekmesi altında, Wordpres eklentileri, kurumsal tasarımlar, Adobe After Effects giriş şablonları, Power Point giriş şablonları ve daha birçok şey bulunmakta. 

Google’dan büyük ihtimal ‘bedava site kur‘ aramasını yapmışsınızdır ve karşınıza çeşitli web siteleri çıkmıştır. Eğer kendiniz bir kodlamayla web sitesi yapmak istiyorsanız bundan önceki cümlemdeki ‘bedava site kur’ linkine tıklayabilirsiniz. Linke ulaştığınızda kişisel ve çeşitli web siteleri için birçok tema ile karşılacaksınız.

Sizinde temaya ihtiyacınız varsa ve sizi pişman etmeyecek kaliteli bir tema istiyorsanız mutlaka Template Monster’a göz atmanızı tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir :  İtalya'da Üniversite Eğitimi

WordPress Tema ile İlgili Kaynaklarım

 #  Ücretsiz WordPress Temaları

 #  WordPress Dizi Teması

 #  WordPress Film Teması

Tanıtım amacı içermektedir.

[Toplam Oy Sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]