Webmaster

Template Monster Türkiye Temsilcilerini Arıyor !

Template Monster Turkiye Temsilcilerini Ariyor Kapak

Hatırlarsanız sizlere 1 2 ay önce Template Monster adlı tema sitesinin tanıtımını yapmıştım, birçok dinamik ve güzel şablonu uygun fiyatlara bulabileceğinizi belirtmiştim. Bundan 1 2 hafta önce de Ücretsiz WordPress Temaları başlıklı makalemi paylaşmış, sizlere güzel ve ücretsiz dinamik WordPress temalarını sunmuştum. Evet, alacak durumu olmayanlar için gayet güzel temalar, ancak elinizde tema için ayırdığınız bütçe varsa ben onu kesinlikle Template Monster’da harcamanızı öneririm.

Template Monster Nedir ?

Adından da anlayacağınız üzre dinamik temaların, grafiklerin satıldığı bir internet sitesi. 14 Farklı ülkede hizmet vermekte olan Template Monster denince aklınıza sadece WordPress temaları, wordpress haber teması gibi şeyler gelmesin, sınırlandırma olmadığını söyleyebilirim.  PSD temaları, Joomla temaları, WooCommerce temaları, Facebook temaları, yönetici temaları, hazır web sitesi şablonları gibi daha onlarca kategoride birçok tema seçeneği mevcut. Kısacası tema adına her şey var diyebilirim Template Monster için. Ben bu bilgileri zaten sizlerle paylaştığım önceki makalelerde vermiştim site ile ilgili, bugünkü konum ise Template Monster Türkiye Temsilcilerini Arıyor.


Template Monster Türkiye Temsilcilerini Arıyor

Template Monster Turkiye Temsilcilerini Ariyor

Template Monster Turkiye Temsilcilerini Ariyor

Sitelerine girip dil seçeneklerinden Türkçe kısmını seçtiğinizde yukarıda bir bar belirecektir, oradan gerekli başvuruları yapabilirsiniz. Site oluşturma ile ilgili her şeyi biliyorsanız sizde bir şansınızı deneyebilirsiniz Türkiye temsilciliği konusunda. Gerçekten isteyenler için güzel bir deneyim olur, tema adına her şeyin bulunduğu bir sitenin Türkiye temsilciliğini yapar, kendilerini yakından tanıma imkanı bulur, çalışma ortamlarını vs. görebilirsiniz.

Template Monster, bütçem olduğunda tema için tercih edeceğim ilk sitelerden biri. Neden derseniz CMS (İçerik yönetim sistemi) temalarını ben gerçekten çok güzel buluyorum, elbette ki diğer temalarını da güzel buluyorum ancak kendim de CMS tabanlı bir alt yapı kullandığım için CMS temaları daha çok ilgilimi çekiyor diyebilirim. Sizinde bütçeniz varsa tema için tercih etmenizi öneririm, ayrı zamanda temsilcilik fırsatlarını da kaçırmayın ! Hepinize iyi günler.

İlginizi Çekebilir :  Etkili Başlık Seçme Tavsiyeleri

WordPress Temaları ile İlgili Makalelerim

 #  Ücretsiz WordPress Temaları

 #  WordPress Film Teması

 #  WordPress Dizi Teması

[Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 3]