Kişisel Gelişim

Udemy Nedir ? Hakkında Düşüncelerim

Udemy Nedir

Bilgisayarı seven ve bilgisayarla uğraşan herkes kendini geliştirmek için çabalar. Gerek blogçuluk alanında olsun gerek ise teknik alanda olsun geliştirmeye çabalarız daima kendimizi. İşte size bugün kendinizi geliştirebileceğiniz eğitimleri barındıran harika bir platformu tanıtacağım, karşınızda Udemy ! Udemy nedir ne değildir gelin hep birlikte bakalım şimdi.

Udemy Nedir ?

Udemy, alanında uzman kişilerin uzman oldukları konularla alakalı eğitimler yayınlayıp, satışa sundukları platform. Sadece tek taraflı düşünmeyin, yani sadece eğitim almak için değil, eğer uzman olduğunuz bir konu varsa siz de eğitim videolarınızı, dökümanlarınızı Udemy’de satışa çıkarabilirsiniz.

Web tasarımdan tutun da kodlama dillerine, yazılım geliştirmeye, Android iOS programlamaya kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her alanda bir eğitim bulunuyor Udemy’de. Örneğin Photoshop’u tüm detaylarıyla, incelikleriyle öğrenmek mi istiyorum, giriyorum Udemy’e, kendime uygun kursu seçip yoluma devam ediyorum.

Hakkında Düşüncelerim

Bence çok çok başarılı bir platform Udemy. Zaten yabancı köklü bir eğitim sitesi, ülkemizde de Türkçe dil ile hizmet veriyorlar ve ara ara yaptıkları kampanyalar ile de gerçekten cebinizi düşündüklerini gösteriyorlar. Ben çok başarılı buldum, kendimi de yazılım alanında geliştirmek istediğimden Python kursunu almayı düşünüyorum hatta şuan da indirimde. Siz de kendinizi geliştirmek istediğiniz herhangi bir dil,tasarım vb. internet ortamındaki herhangi bir şey varsa Udemy’e girip detaylı arama yapabilirsiniz.


Ayrıca bitirdiğiniz kurstan sertifika da alabiliyorsunuz, CV ve bazı yerlere ekleyebilir ve kariyerinize katkıda bulunabilirsiniz.

Kampanyalar

Ara ara kampanyalar olduğundan bahsetmiştim. Örnek olarak şuan birçok kurs sabit 25 ₺ fiyat ile satışa sunulmuş durumda ve makalemin yayınlanma saati itibari ile yaklaşık 5.30 saat sonra bu kampanya sona erecek, ama telaşlanmayın, sık sık kampanyalara denk geleceksiniz zaten. Geçenlerde de sıfırdan hiçbir şey bilmeyenler için komple web tasarım kursu vardı 25 ₺’ye ve sanırım hala devam ediyor.

İlginizi Çekebilir :  TED Nedir ? Size Ne Kazandırır ?

Popüler Kurslar

Makalenin sonuna yaklaşırken sizlere örnek olması açısından birkaç kurs bırakmayı düşünüyorum.

Photoshop CC 2017 Kursu 

Python İle Proglamlama : Sıfırdan İleri Seviye

Pratik Gezi ve İngilizce Eğitimi

Komple Uygulamalı Web Tasarım Kursu (Bahsettiğim kurs)

Udemy Nedir ? Sizlere basit ve anlaşılır bir biçimde aktarmaya çalıştım. Makalemi bitirirken işverenler için de Udemy paketleri mevcut ve çalışanlarınıza 2000’den fazla kursu sunabiliyorsunuz bir ücret karşılığında. Bu da içimde ukde kalmasın dedim, hepinize iyi günler dilerim, esen kalın ! Sorularınız varsa da yorum kısmından sormayı ve makale hakkındaki görüşlerinizi de yorum kısmından belirtmeyi unutmayın.

[Toplam Oy Sayısı: 5 Ortalama Puan: 5]