Yorumla Online Incelemesi
Webmaster

Karşılıklı Yorumlaşma Platformu – Yorumla.online İncelemesi

Yorumlar bloglar için gerek etkileşim, gerek kullanıcı deneyimi açısından çok önemlidir. İnternet sitenizde ziyaretçilerinizi mutlaka yorum yapmaya teşvik etmeli, yorumlarla son derece alakalı olmalısınız. Organik yorumlarınızı etkileşim arttırma çabalarıyla arttırabilirsiniz ancak bu süreye kadar bazı insanlarla karşılıklı yorumlaşma etkinliği de yapabilirsiniz. Bunun için bugün size kullanabileceğiniz bir siteyi tanıtacağım, yorumla.online sitesi karşılıklı yorumlaşabileceğiniz güzel bir platform.

Yorumla.online İncelemesi

 #  Öncelikle alan adından başlayacak olursam son derece güzel ve akılda kalıcı bir domaine sahip site. Aklınızda kalıyor ve unutmuyorsunuz, öyle diyim.

 #  Siteye girdiğinizde sizi aşağıdaki gibi bir arayüz karşılayacaktır. Karşınıza çıkan sekmede ‘Hemen Deneyin‘ butonuna tıkladığınızda üye olabileceğiniz ve giriş yapabileceğiniz bir sayfa çıkacak, oradan üyelik işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yorumla Online - Ana Sayfa

Yorumla Online – Ana Sayfa

 #  Gel gelelim üye olup giriş yaptıktan sonra ne yapacaksınız ? Sitede bir link havuzu mevcut arkadaşlar, yorum bekleyen linkleri burada görebilirsiniz. Kendi linkinizi eklemeniz için size puanlar gerekiyor. Bu puanlarıda link havuzundaki sitelere yorum yaparak kazanabiliyorsunuz. Yeterince puana ulaştıktan sonra her yeni link için 3 puan karşılığı linkinizi link havuzuna gönderiyor ve gelen her yorum için ise bakiyenizden 1 puan gidiyor.

Yorumla Online Incelemesi - Link Havuzu

Yorumla Online Incelemesi – Link Havuzu

 #  Sitelere yorum yapmak için link havuzuna girebilirsiniz. Link havuzunda yorum yapmak istediğiniz siteye tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir panelle karşılacaksınız. Buradan linke gidip yorum yapmanız ve bu sekmede yorum yaptığınız adı belirtmeniz gerekiyor.

Yorumla Online Incelemesi - Yorum Gonderme Paneli

Yorumla Online Incelemesi – Yorum Gonderme Paneli

 #  Daha sonra site sahibi yorumunuzu onaylayınca bakiyenize 1 puan eklenir. 10 dk içinde onaylamazsa robotlar tarafından onaylanıyor.

Düşüncelerim…

Kısacası güzel bir sistem arkadaşlar. Fazla detaya girmedim çünkü amacım burda size siteyi nasıl kullanacağınızı anlatmak değil. Sadece bilgilendirmek, herhangi bir tanıtım amacı içermemektedir bu içerik. Daha sitede ‘doping’ gibi özellikler mevcut kendiniz kullanarak öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Webmasterlar İçin Ücretsiz Resim Siteleri

Peki sizin yorumla.online hakkındaki düşünceleriniz neler ? Yorum kısmına düşüncelerinizi bekler ve iyi günler dilerim.

[Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1]