Wordpress

WordPress Tema Öğrenme – Sorgulama

Wordpress Tema Ogrenme - Sorgulama

Temalar, bir sitenin görsel anlamdaki en büyük destekçisidir. Teması kötü olan bir site görsel açıdan ziyaretçinin gözünde pek çok şey kaybetmiştir. İnternette gezinirken herhangi bir WordPress tabanlı siteye girdiğinizde o sitenin temasını beğenmiş olabilirsiniz, muhakkak çoğu kişinin başına gelmiştir bu olay. İşte bu WordPress tema öğrenme ve WordPress tema sorgulama konulu makalemde size bir WordPress tabanlı sitenin temasını nasıl öğrenebileceğinizi göstereceğim. Keyifli okumalar.

WordPress Tema Adı Öğrenme – Sorgulama

Siteler ile WordPress Tema İsmi Öğrenme

WordPress tema sorgulama için kullanabileceğiniz 3 adet site mevcut arkadaşlar.

What WP Theme Is That

What WordPress Theme is That

What WordPress Theme is That

İlk sitemiz. Kendi sitemi sorgulattığımda garip bir şekilde sonuç alamadım ancak yinede denemenizi tavsiye ediyorum wordpress tema sorgulama işlemi için. Belki sizin arattığınız siteyi bulabilir. Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak ana sayfaya gitmek ve kutucuğa site adresini yazmak. Daha sonra sitenin kullandığı tema ve eklentiler karşınıza çıkıyor. Bende temayı bulmadı dediğim gibi ancak bazı eklentileri buldu.


ScanWP

Wordpress Tema Ogrenme - WPScanWordpress Tema Ogrenme - WPScan

WordPress Tema Ogrenme – WPScan

Yine wordpress tema öğrenme işlemi için kullanabileceğiniz bir site. Kendi sitemi sorgulattığımda sonuç aldım hem eklentiler hem de temalar için. Denemenizi tavsiye ederim, buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

Wp Theme Detector

Wordpress Tema Ogrenme - WP Theme Detector

WordPress Tema Ogrenme – WP Theme Detector

Yine diğer siteler ile aynı mantık bir site diyebilirim. Hem eklentiler hem de siteler için kendi sitemde sonuç aldım, denemenizi tavsiye ederim wordpress tema sorgulama işlemi için. Yine buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

WordPress temasını öğrendiğiniz bir sitenin teması İngilizce veya Türkçe dışında herhangi bir dil olabilir, böyle bir durum varsa WordPress tema Türkçeleştirme makalemden yardım alabilirsiniz.

.:: WordPress tema ismi öğrenme konulu makalemden bu kadar arkadaşlar, makaleyi beğendiyseniz yorum yapmayı ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayın, hepinize iyi günler. ::.

İlginizi Çekebilir :  Wordpress için Altın Değerinde SEO Eklentileri
[Toplam Oy Sayısı: 0 Ortalama Puan: 0]