Webmaster

Yazacak Makale Konusu Bulma Taktikleri

Yazacak Makale Konusu Bulma Taktikleri _kapak

Blog sitelerinin gelişmesi açısından bolca ve düzenli olarak makale yayınlaması gereklidir. Sitenizi ilk açtığınızda hızlıca yazacak makale konusu bulabilirsiniz ancak zaman ilerledikçe alan darlaşmakta ve makale konusu bulmakta sıkıntı çekmekteyiz. Makale konusu bulmak için birkaç yöntem mevcut , ‘Makale Konusu Bulma Taktikleri‘ başlıklı bu yazımda , blogunuzda yayınlayacak bir makale konusu bulma yollarını sıralayacağım , keyifli okumalar.

Makale Konusu Bulma Taktikleri

Benzer Kategoride Blogları Ziyaret

blog

Sitenizle benzer kategoride yayın yapan siteleri (Örn: webmaster blogu) ziyaret edin , elbet oradan birkaç ilham kaynağı alacaksınız ve benzeri makaleler üreteceksiniz. Yalnız sakın ha gidip de copy-paste gibi bir olaya kalkışmayın , neredeyse her makalede özgünlükten bahsediyorum. Sitenizle benzer blogları ziyaret ettiğinizde aklınıza birkaç içerik konusu gelecektir.


Önceki Yazılarınıza Bakın

önceki

Önceki yazılarınıza bakın , örneğin daha önce ücretsiz ikon siteleri diye bir makale paylaştınız , onu görünce belkide aynı makalenin font için olanını da yaparsınız. O nedenle önceki yazılarınıza da bakarak makale konusu bulabilirsiniz.

Takipçilerinize Sorun

takip

Sitenizin facebook , twitter vb. sayfalarından , takipçilerinize ne tarz bir konuda makaleye ihtiyaçları olduklarını sorabilirsiniz , böylelikle kafanızda direk olarak bir konu oluşacaktır ve konu aramanıza gerek kalmayacaktır.

Umarım bu yollar makale konusu bulma yolunda size yardımcı olur , sizin de kafanızda bunlara benzer birkaç yöntem varsa cevaplarınızı yorum kısmına mutlaka bekliyorum , esen kalın.

Bir önceki makalem ‘Sitede Geçirilen Süreyi Arttırma Yöntemleri‘ makalesinde , sitede geçirilen süreyi arttırmaya yönelik püf noktalar verdim , göz atmanızda fayda var.

 

[Toplam Oy Sayısı: 5 Ortalama Puan: 2.6]
İlginizi Çekebilir :  4 Adımda Daha Okunaklı İçerikler Oluşturun !