Google

Youtube İzlenme ve Abone Sayısı Arttırma

youtube-abone-ve-izlenme-sayisi-arttirma

  Mutlaka birçoğumuz Youtube kanalı açma girişiminde bulunmuşunuzdur veyahut bir video yüklemişizdir. Fakat bu girişimlerin birçoğu bir hevesle askıda kalmıştır. Bende araştırmalarım sonucu Youtube abonenizi ve izlenme sayınızı arttırmaya yönelik ‘Youtube İzlenme ve Abone Sayısı Arttırma‘ başlıklı bu makalemi yayınlamaya karar verdim, keyifli okumalar dilerim.

Youtube video izlenme hizmeti sayesinde videolarınızı daha fazla insanın izlemesini sağlayabilir, hatta izlenme sayınıza göre kazanç elde edebilirsiniz. Paylaştığınız videonun linkini ileterek istediğiniz kadar izlenme sayısına sahip olabilirsiniz. Ya da youtube kanalınız için ister abone, ister beğeni, ister yorum gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Güvenle alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Youtube Abone Sayısı Arttırma

 

Kaliteli Videolar Üretin

  Videolarınız kullanıcı dostu olsun, sırf video yüklemek için video yüklemeyin, gerçekten izleyicilerinizin faydalanması için video yükleyin ve mümkünse videonuzun kalitesi yani çözünürlüğü güzel olsun.

Reklam Yapın

  Kaliteli internet sitelerine ve bloglara reklam verebilirsiniz, veya tanıtım makalesi yayınlatabilirsiniz. Reklam biraz tuzlu olabilir ancak tanıtım makalesi o kadar tuzlu olmayacaktır. Benzer kategoride bloglarda tanıtım makalenizi yayınlatırsanız çok olumlu sonuç alırsınız. Örneğin, Minecraft videosu yayınladığınız bir kanalınz var, Minecraft hakkındaki bloglardan tanıtım yazısı satın almanız ilgili kitleye erişmeniz için harika bir yoldur.

Sosyal Medya Hesapları

sosyal-medya-facebook

Youtube Abone Sayısı Arttırma – Sosyal Medya

  Kanalınızın diğer sosyal medya hesaplarınızla entegre olmasına dikkat edin, örneğin bir Facebook sayfası açın ve yeni bir video paylaştığınız zaman oradan da takipçilerinizi haberdar edin. Aynı şeyi Twitter için de yapabilirsiniz. Bir süre kaliteli videolar paylaştıktan sonra Facebook’a da reklam verebilirsiniz ve ilgili kitleye ulaşabilirsiniz.


Rica Edin

  Ne kadar etkili bir yöntem olduğu tartışılır ancak video sonunda izleyicilerinizden kanalınıza abone olmalarını rica edebilirsiniz.Videomuzu beğendiyseniz ve bu tarz içeriklerin gelmesini istiyorsanız abone olabilirsiniz‘ gibi cümleler kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Wordpress Otomatik Yazı Pingletme

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma

 

Youtube izlenme sayısı arttırma

Youtube izlenme sayısı arttırma

Sosyal Medya

  Yeni bir video paylaştığınız zaman sosyal medya hesaplarınızdan duyurun, güzel bir kitleniz varsa ve içerik ilgi çekici ise anında akın edeceklerdir.

Abone Sayısı

  Yukarıda verdiğim abone kazanma yöntemlerini kullanarak abone sayınızı arttırın, böylelikle yeni bir video yayınladığınız zaman aboneleriniz haberdar olacaktır.

Video Sonunda Benzer Videolar

  Videonuzun sonunda önceki videolarınızın kapaklarının olduğu bir resim koyun ve üstüne link ekleyin. Abone ol butonu koyup da link ekleyebilirsiniz.

  Youtube izlenme sayısı arttırma, Youtube abone sayısı arttırma konusunda kafanızda hala soru işaretleri varsa bana yorum kısmından sorabilirsiniz, en kısa zamanda cevaplarm, hepinize iyi günler diliyorum.

  Bir önceki makalem ‘Domain Satarak Para Kazanma‘ makalesinde domain satarak nasıl para kazanabileceğinizden bahsettim.

[Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 2.3]